Psycholog Bielany

Psycholog Bielany

Szukasz dobrego psychologa Bielany, który pomoże Ci uporać się z problemami i traumami? Nasi specjaliści to krąg psychologów i psychoterapeutów, dla których ogromne znaczenie ma relacja z pacjentem oparta na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Psycholog Bielany pomaga się otworzyć i poczuć akceptowanym. Nie brakuje mu empatii i wnikliwości. Za priorytet uważamy dobro pacjenta i jego potrzeby.

 

Psycholog Bielany – nasze specjalizacje

Psycholog Bielany „U Terapeutów” to specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię indywidualną dorosłych, par oraz dzieci i młodzieży. Każdy z naszych psychoterapeutów prezentuje inny nurt, dlatego psycholog Bielany odpowiada najważniejszym potrzebom naszych pacjentów. Działamy między innymi w obszarze Gestalt, nurcie psychodynamicznym, systemowym czy humanistycznym. Każdy z naszych psychoterapeutów poddaje się systematycznej, profesjonalnej superwizji.

 

Dlaczego warto wybrać psycholog Bielany?

Psycholog Bielany U Terapeutów to gwarancja kompetentnego i indywidualnego podejścia opartego na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Ponad wszystko cenimy sobie kontakt z pacjentem i dokładamy wszelkich starań, aby poczuł się zrozumiany i zaopiekowany. Psycholog Bielany pomoże Ci odszukać rozwiązania Twoich problemów i naprowadzić Cię na odpowiedzi, których potrzebujesz. W naszej pracy kierujemy się Kodeksem Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty.