Psycholog Mokotów

Psycholog Mokotów

Szukasz najlepszego psychologa Mokotów, który pomoże Ci uporać się z problemami i traumami? Nasi specjaliści to zespół psychologów i psychoterapeutów, dla których największe znaczenie ma relacja z pacjentem oparta na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Psycholog Mokotów pomaga się otworzyć i poczuć akceptowanym. Nie brakuje mu empatii i wnikliwości. Za priorytet stawiamy dobro pacjenta i jego potrzeby.

 

Psycholog Mokotów – nasze specjalizacje

Psycholog Mokotów „U Terapeutów” to specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię indywidualną dorosłych, par oraz dzieci i młodzieży. Każdy z naszych psychoterapeutów prezentuje odmienny nurt, dlatego psycholog Mokotów odpowiada najważniejszym potrzebom naszych pacjentów. Działamy między innymi w obszarze Gestalt, nurcie psychodynamicznym, systemowym czy humanistycznym. Każdy z naszych psychoterapeutów poddaje się ciągłej, profesjonalnej superwizji.

 

Dlaczego warto wybrać psycholog Mokotów?

Psycholog Mokotów U Terapeutów to gwarancja rzetelnego i personalnego podejścia opartego na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Ponad wszystko cenimy sobie więź z pacjentem i dokładamy wszelkich starań, aby poczuł się zrozumiany i akceptowany. Psycholog Mokotów pomoże Ci dostrzec rozwiązania Twoich problemów i naprowadzić Cię na odpowiedzi, których potrzebujesz. W naszej pracy kierujemy się Kodeksem Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty.