Terapia Bielany

Terapia Bielany

Gabinet „U terapeutów” oferuje najlepszą i najbardziej efektywną terapię Bielany, skoncentrowaną na potrzebach pacjenta i opartą o relację pełną zrozumienia, akceptacji i empatii. Terapia Bielany skierowana jest do osób w kryzysie, z wszelkimi problemami oraz tych chcących poprawić jakość swojego życia. Jeśli czujesz, że problemy zaczynają Cię przerastać, nie panujesz nad emocjami, nie radzisz sobie ze stresem, brak Ci radości z życia, obawiasz się relacji lub potrzebujesz rozmowy, terapia Bielany to pierwszy krok do zmian na lepsze.

 

Skuteczna terapia Bielany

Nasz gabinet składa się z wykwalifikowanych, profesjonalnych terapeutów, którzy potrafią nawiązać relację z pacjentem i potrafią zadawać odpowiednie pytania. Na podstawie wspólnej analizy życia pacjenta poszukuje się rozwiązań aktualnych problemów. Początek terapii Bielany i pierwsza sesja to zwykle zapoznawcza konsultacja, podczas której terapeuta stara się dowiedzieć jak najwięcej o przyczynach szukania pomocy. Następne etapy terapii Bielany to już bardziej wnikliwa i głęboka analiza sytuacji, mechanizmów i życia pacjenta.

 

Najlepsza terapia Bielany

„U terapeutów” to terapia Bielany, w ramach której oferujemy nie tylko indywidualną pomoc, ale także terapię dla rodzin i par, matek z dziećmi. Pomagamy też współuzależnionym i DDA. Terapia Bielany prowadzona jest przez specjalistów, którzy poddają się superwizji. Do każdego pacjenta podchodzą z respektem i uwagą. Potrafią słuchać i stworzyć bezpieczną strefę, gdzie pacjent będzie mógł się otworzyć i poczuć zrozumiany oraz zaakceptowany takim, jaki jest.