Terapia Mokotów

Terapia Mokotów

Gabinet „U terapeutów” świadczy najlepszą i najbardziej skuteczną terapię Mokotów, skoncentrowaną na potrzebach pacjenta i opartą o więź pełną zrozumienia, akceptacji i empatii. Terapia Mokotów skierowana jest do osób w kryzysie, z wszelkimi problemami oraz tych chcących poprawić jakość swojego życia. Jeśli czujesz, że problemy zaczynają Cię przerastać, nie panujesz nad emocjami, nie radzisz sobie ze stresem, brak Ci radości z życia, boisz się relacji lub potrzebujesz rozmowy, terapia Mokotów to pierwszy krok do zmian na lepsze.

 

Skuteczna terapia Mokotów

Nasz gabinet składa się z wykwalifikowanych, profesjonalnych terapeutów, którzy potrafią stworzyć relację z pacjentem i potrafią zadawać właściwe pytania. Na podstawie wspólnej analizy życia pacjenta poszukuje się rozwiązań aktualnych problemów. Faza wstępna terapii Mokotów i pierwsza sesja to zazwyczaj zapoznawcza konsultacja, w czasie której terapeuta stara się dowiedzieć jak najwięcej o źródłach szukania pomocy. Kolejne etapy terapii Mokotów to już bardziej wnikliwa i szczegółowa analiza sytuacji, mechanizmów i życia pacjenta.

 

Najlepsza terapia Mokotów

„U terapeutów” to terapia Mokotów, w obrębie której oferujemy nie tylko indywidualną pomoc, ale także terapię dla rodzin i par, matek z dziećmi. Pomagamy też współuzależnionym i DDA. Terapia Mokotów świadczona jest przez specjalistów, którzy poddają się superwizji. Do każdego pacjenta podchodzą z respektem i uwagą. Potrafią słuchać i stworzyć bezpieczną przestrzeń, gdzie pacjent będzie mógł się otworzyć i poczuć zrozumiany oraz zaakceptowany takim, jaki jest.