Psycholog Żoliborz

Psycholog Żoliborz

Szukasz najlepszego psychologa Żoliborz, który pomoże Ci w walce z problemami i traumami? Nasi specjaliści to zespół psychologów i psychoterapeutów, dla których duże znaczenie ma relacja z pacjentem oparta na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Psycholog Żoliborz pomaga się otworzyć i poczuć akceptowanym. Nie brakuje mu empatii i wnikliwości. Za priorytet mamy dobro pacjenta i jego potrzeby.

 

Psycholog Żoliborz – nasze specjalizacje

Psycholog Warszawa „U Terapeutów” to specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię indywidualną dorosłych, par oraz dzieci i młodzieży. Każdy z naszych psychoterapeutów prezentuje inny nurt, dlatego psycholog Żoliborz odpowiada wszystkim potrzebom naszych pacjentów. Działamy między innymi w obszarze Gestalt, nurcie psychodynamicznym, systemowym czy humanistycznym. Każdy z naszych psychoterapeutów poddaje się systematycznej, profesjonalnej superwizji.

 

Dlaczego warto wybrać psycholog Żoliborz?

Psycholog Żoliborz U Terapeutów to gwarancja profesjonalnego i personalnego podejścia opartego na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Ponad wszystko cenimy sobie więź z pacjentem i dokładamy wszelkich starań, aby poczuł się zrozumiany i zaopiekowany. Psycholog Żoliborz pomoże Ci odszukać rozwiązania Twoich problemów i naprowadzić Cię na odpowiedzi, których potrzebujesz. W naszej pracy kierujemy się Kodeksem Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty.