Psychoterapia

To że właśnie czytasz ten tekst, może znaczyć, że doświadczasz czegoś, co jest dla Ciebie trudne i szukasz dla siebie wsparcia. Być może zastanawiasz się, czy psychoterapia jest dla Ciebie. Zapraszamy do spotkania , podczas którego będziesz mógł/mogła odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Jeżeli to Twój pierwszy kontakt z psychoterapią, pewnie jesteś ciekaw/a, czego możesz się spodziewać. Możliwe, że przed pierwszą wizytą doświadczasz niepewności lub obaw. Chcemy, żebyś mógł/mogła poczuć się tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe i zapewniamy, że każdy z naszych terapeutów, rozumiejąc i szanując Twoje uczucia, będzie starał się być przy Tobie tak, byś czuł/czuła się słuchany/a i akceptowany/a.

Jak my myślimy o psychoterapii? Pewnie wyda się to dla Ciebie dziwne, ale to TY jesteś ekspertem samego siebie, a nasze zadanie polega na towarzyszeniu Ci w drodze, dzięki której uświadomisz sobie, z czego wynikają aktualne kłopoty, dostrzeżesz powtarzające się schematy oraz utrudniające życie przekonania.

Zgłoś się do nas jeśli:

Zapraszamy też osoby, które pragną lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje, odkryć zasoby i potencjał tkwiący w każdym człowieku, doświadczyć siebie pełniej i głębiej spotykając się ze swoimi emocjami, potrzebami, pragnieniami, wewnętrznymi odpowiedziami, szukające harmonii oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Czym

się zajmujemy?

Konsultacja psychologiczna


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Współuzależnienie i DDA


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Psychoterapia dla dorosłych


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Terapia
rodzinna


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Terapia
par


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Praca terapeutyczna
z diadą matka-dziecko (0-3 r. ż.)


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ