Ośrodek
Psychoterapii
i Rozwoju Osobistego

Psychoterapia - relacja oparta na poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu. Psychoterapia to dla nas wspólna podróż przez uczucia, potrzeby i pragnienia przy jednoczesnej akceptacji całego Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy terapeutycznej z kobietami w ciąży oraz diadą matka-dziecko (0-3 lat)

Celem tej wczesnej interwencji terapeutycznej jest przede wszystkim wzmacnianie więzi między matką, a jej dzieckiem.

Czym

się zajmujemy?

Konsultacja psychologiczna


Psychoterapia dla dorosłych


Terapia
rodzinna


Praca psychoterapeutyczna z diadą matka-dziecko (0-3 r. ż.)

Jak możemy Ci pomóc?

Terapia

Relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji jest dla nas podstawą pracy. Psychoterapia, terapia to regularny proces, w którym obecność empatycznego świadka jest podstawą pracy terapeutycznej.

Psychoterapia

Relacja, która leczy. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów. Psychoterapię, terapię traktujemy jako SPOTKANIE z drugim człowiekiem, wspólną podróż przez uczucia, pragnienia i potrzeby przy jednoczesnej akceptacji całego Ciebie.​

Wsparcie

Szacunek i zrozumienie to główny element psychoterapii. Nie otrzymasz od nas gotowych rozwiązań, ale pomożemy Ci je znaleźć. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapie par oraz terapię dzieci i młodzieży.

Superwizja

Każdy psychoterapeuta pracuje pod stałą superwizją – jesteśmy profesjonalni. Superwizja psychoterapeuty, terapeuty to spotkanie specjalistów, mająca na celu obiektywne spojrzenie na proces terapeutyczny.

Poufność

Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas procesu Psychoterapii to dla nas priorytet, dlatego przestrzegamy tajemnicy zawodowej.

Etyka

Twoje dobro jest dla nas najważniejsze – przestrzegamy Kodeksu Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty.

Poznaj

nas bliżej

PSYCHOLOG
PSYCHOTERAPEUTKA

Praca psychoterapeuty jest dla mnie możliwością wspierania ludzi:

  • w lepszym rozumieniu siebie, swoich potrzeb, swoich stanów,
  • w odkrywaniu potencjału i piękna, zasobów, możliwości, ale też słabych stron, np. mechanizmów ucieczek od problemów,
  • w dawaniu sobie okazji do doświadczenia innego sposobu czucia, zachowania,  a nie tylko przegadania sprawy,
  • w odkrywaniu własnych emocji,
  • budowaniu tego, czego naprawdę potrzebują i rezygnowaniu z tego, do czego się tylko przyzwyczaili,
  • w ćwiczeniu nowych umiejętności,
  • w szukaniu dróg wyjścia z trudnych doświadczeń.

Ta praca jest też dla mnie ciągłą pracą nad sobą. Motywuje, mobilizuje i inspiruje zarazem.

PSYCHOLOG,
PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim SPOTKANIEM z drugą osobą, towarzyszeniem w przeżywaniu barwnej palety emocji oraz odkrywaniem zdarzeń życiowych, które uniemożliwiają nam drogę do pełnego szczęścia.

Daria Młynarska – ZnanyLekarz.pl

PSYCHOTERAPEUTA

Jestem tu po to by zaprosić Cię do spotkania ze mną w bezpiecznej przestrzeni, gdzie w pełni koncentruje się na towarzyszeniu „Tobie” w ścieżce rozwojowej, którą podejmujesz, odnalezieniu równowagi życiowej oraz poszerzaniu samoświadomości obszarów, które być może zostały zablokowane  lub zatarte w skutek przeróżnych zdarzeń.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz  programie zgodnym z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy). Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Psychoterapię prowadzę w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt.  

Andrzej Kołodziej – ZnanyLekarz.pl

PSYCHOTERAPEUTKA

W moim poczuciu terapia to proces, który w bezpiecznych warunkach pozwala najpierw zmniejszyć cierpienie, z którym pacjent trafia do gabinetu, a następnie prowadzi ku lepszemu rozumieniu siebie, swoich uczuć, potrzeb, reakcji, sposobu myślenia i tworzenia relacji.  Zrozumienie to kolejny krok do tego, by dokonać w życiu zmiany, która pozwala żyć pełniej i w większej wolności wewnętrznej.

PSYCHOLOG,
PSYCHOTERAPEUTKA

W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie człowiek, którego przyjmuję takiego, jakim jest ze wszystkim, z czym przychodzi.  W kontakcie terapeutycznym stawiam przede wszystkim na budowanie dobrej relacji, opartej na empatii i akceptacji.

PEDAGOG,
PSYCHOTERAPEUTKA

Jestem pedagożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Pracuję w nurcie systemowym. W terapeutycznym kontakcie z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie zasada zachowania neutralności terapeuty przy jednoczesnej uważności, empatii i szacunku dla opowieści klienta, jego doświadczeń i emocji. Bliskie jest mi widzenie rodziny jako dynamicznego systemu, w którym wszyscy jego członkowie wpływają na siebie nawzajem, który ma swoje zasoby i potencjał. Podczas psychoterapii staram się pomóc w odkrywaniu jak zachowanie danej osoby wiąże się z jej relacjami z innymi ludźmi oraz z przeszłymi wydarzeniami. 

PSYCHOLOG,
PSYCHOTERAPEUTKA

Pracuję terapeutycznie w nurcie humanistycznym oraz jako business coach wykorzystując 20 letnie, praktyczne doświadczenie menedżerskie. Pomagam osobom, które chcą: usunąć przeszkody  hamujące ich rozwój zawodowy, podwyższyć samoocenę, ustabilizować nastrój, przepracować trudności
w budowaniu relacji i związków.

Aleksandra Kaźmirowicz – ZnanyLekarz.pl

PSYCHOLOG,
PSYCHOTERAPEUTKA

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, gdzie w poufnej i przyjaznej przestrzeni będziemy mogli zbudować szczerą relację terapeutyczną. Ważny jest dla mnie kontakt z człowiekiem. Pracując jako psychoterapeutka, wiem i wierzę, że doświadczenie przez klienta obecności, otwartości i wsparcia jest kluczowe dla poszerzania przez niego świadomości i znajdowania równowagi życiowej.

Nasze

gabinety

Usiądź wygodnie

Porozmawiamy

Psychoterapia Warszawa. Psychoterapia Bielany. Psycholog Warszawa. Psycholog Bielany. Terapia Warszawa. Psycholog. Psychoterapia.Terapia.